KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16118231
nr 1611 8231
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Collage, "Manipulation". Signerad. Bildmått: 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:13:43
8/4 20:08:43
8/4 20:08:55
James Coignard
Läs mer om James Coignard